Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Запознават се мъж и жена, водят непринуден разговор. Мъжът: - Какво работите? - Учителка. А вие? - Лекар. - Гинеколог? - Не... Но мога да погледна!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чък Норис никога не чете книга. Той се взира в нея от упор, докато не получи цялата необходима информация.
Любими Герои
03.10.2017
3,267 прегледа
Следващ →
Още вицове
Интервю с министъра на образованието. И той се жалва, че учениците не могат да пишат правилно подарък, център, въздух ( а пишат "подарак", "центар", "въздох"). Министъра: - Пишат "замарсен", вместо замърсен. Журналистката: - Ама "замарсен" не е ли правилно?
- Господине, тук не може да се пуши! - казва контрольорът, - Не виждате ли надписа: "Тук може да се пуши само с разрешението на всички пътници!" - Но аз съм сам в купето! - Именно. В такъв случай почакайте, докато някой се появи.
Преди казваха: - Дайте някое левче, Господ здраве да ви дава... А сега: - Пратете SMS на кратък номер
Влиза човек в бара и пита: -Абее, хора имам проблем, некой да ми помогне? Из сепаретата се чува: "Казвай, ще ти помогнем". -Значи, нали знаете как е в една връзка на втория месец? За всяка дреболия я ревнувам. Все излиза с приятелки, а като я питам кои са, казва че не ги познавам. Всеки път се прибира късно, чакам да се върне с такси, а тя идва иззад ъгъла и не виждам с каква кола идва. Веднъж реших да я проследя, като излизаше нощем. Спря на един паркинг, аз близо до нея, ама то е полунощ, и къде-къде да се скрия, скрих се под колата и "О, УЖАС" какво да видя! Гърнето на колата е пробито!..Кажете ми да заваря ли парче метал или да сменям гърнето?
Не е красиво да се смятат чуждите пари. Затова в данъчната служба на работа взимат само невъзпитани хора.