Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лорд Тоби и съпругата му в брачното им ложе. Негърът Том свети с фенер. Лордът става: - Миледи, изпълних ли задължението си ? - Ннннеееее ... Лордът се хвърля с нова страст. - Миледи, изпълних ли задължението си ? - Ннннеееее ... Трети път. - Миледи, изпълних ли задължението си ? - Ннннеееее ... - Еееех, Том, явно е, че ти трябва да свършиш тази работа. Дай ми фенера. Том това и чака. Том става. Лорд Тоби се обръща към съпругата си: - Миледи, изпълних ли задължението си ? - Даааааааа ... Лордът към Том: - Виждаш ли бе, ИДИОТ, как се свети!!
Семейни 2,746 прегледа
Следващ →

Още вицове

Питат Симеон защо влиза в политиката: - Как защо? Не виждате ли, властта тъне в разкош, навсякъде корупция, нисък морал... - И Вие искате да се борите срещу това ? - Не, искам и аз да участвам. Две приятелки си говорят: - Знаеш ли какво ми се случи миналата седмица, когато мъжът ми замина в командировка... Отидох на фризьор, направиха ми хубава прическа, маникюр, педикюр... След това си купих хубава рокля, вечерта отидох на ресторант..с един страхотен мъж. Вечеря на свещи, цветя, романтика, музиката свири само за нас... След това в скъп хотел правихме секс цялата нощ до сутринта... По-красива нощ не съм имала през живота си и... и... и... ! - И какво, какво стана после? - И какво, нищо. Прибра се мъжът ми от командировка и ме прееба по своему... В ресторанта. Сервитьорът казва на една мадама, която седи на маса, на ухото: -Госпожо, защо мъжът Ви се скри под масата? -Той не ми е мъж, оня дето е пред витрината на ресторанта, е мъжът ми! Работете в екип, така няма да сте единствените виновни... Щирлиц се промъква посред нощ в кабинета на Мюлер. Протяга ръце към касата със секретните документи и в този момент чува приближаващите стъпки на Мюлер! Щирлиц затваря очи и се престорва на заспал… На сутринта го викат при Мюлер. "Щирлиц, снощи ви видях в кабинета си", казва му Мюлер. "Тревожа се за вас, вие очевидно страдате от сомнамбулизъм!" "Спасен съм", мисли си Щирлиц, но изведнъж му хрумва едно ужасно подозрение. Мюлер го заварваше по този начин в кабинета си вече за 10 път… Ами ако наистина беше сомнамбул?!