Говорят си двама немци, седнали на плажа в Слънчев бряг, гледайки морето:
- Гюнтер, виж колко много вода!
- Да, Маркус, забелязах.
- Представяш ли си, ако не беше вода, а бира?
- Ех, че колко бира е това...
Лорд Тоби и съпругата му в брачното им ложе. Негърът Том свети с фенер.
Лордът става:
- Миледи, изпълних ли задължението си ?
- Ннннеееее ...
Лордът се хвърля с нова страст.
- Миледи, изпълних ли задължението си ?
- Ннннеееее ...
Трети път.
- Миледи, изпълних ли задължението си ?
- Ннннеееее ...
- Еееех, Том, явно е, че ти трябва да свършиш тази работа. Дай ми фенера.
Том това и чака.
Том става. Лорд Тоби се обръща към съпругата си:
- Миледи, изпълних ли задължението си ?
- Даааааааа ...
Лордът към Том:
- Виждаш ли бе, ИДИОТ, как се свети!!