Вървял си Иванчо към ТУ. Стигнал и що да види, няма го! На мястото на ТУ само една поляна и на нея кротко си пасат овци. Пита Иванчо овчаря:
— Къде е ТУ?
— ТУ изгоря – отговаря овчарят.
— Моля?!
— ТУ изгоря – отговаря овчарят.
— Моля?!
— ТУ изгоря – отговаря овчарят.
— Моля?!
Овчарят се ядосал:
— Стига с това моля, ти глух ли си или какво?
— Не, просто ми и приятно да ми го повтаряте…
Върви си една блондинка по тротоара и изведнъж пада в една отворена шахта. Опитала се да излезе първи път - не става. Опитала втори път - пак не става... и накрая си казала:
- Ще опитам още един път и ако не успея ще си тръгвам.