Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Преподавател към студент: - Джон, вчера Ви забелязах на територията на женското общежитие към 11 часа вечерта. Този път ще Ви се размине с десет долара глоба, но ако пак Ви видя там ще се разделите с още двайсет и пет ... - Сър, ние с Вас сме делови хора! Колко е абонамента за целия семестър?
Разни 1,575 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иска ми се да поздравя борците с глобалното затопляне! Чрез своята борба те достигнаха до осезаеми резултати( тази сутрин бе - 23 в Алфатар:-) Един милиционер идва рано на работа чисто гол. Дежурният го пита: -Кво става бе, колега? Къде са ти дрехите? -Ами в бара, идвам направо от там! -Е, кво стана? -Кво стана, първо загасиха лампите и някакъв каза по микрофона - след 30 секунди всички мацки да са голи! Като светнаха лампите, всички гаджета бяха голи! -А после? -После същият пич пак загаси и каза - всички пичове след 30 секунди да са голи! И аз се съблекох! Като светна всички в бара бяха голи! А после? -Ми после тоя пич каза - Загасям лампите и пичовете да се захващат за работа! -И после? -Ми кво, аз дойдох на работа... Дъщеря пита майка си: - Мамо, татко защо има толкова малко коса на главата? - Защото много мисли... - А ти защо имаш толкова много? - Мълчи и яж! Полицаи звънят на вратата на един апартамент. Отваря мъж и се представя: – Здравейте господа полицаи, казвам се Петров, как мога да помогна? Полицаите: – Днес в блока е станал инцидент, опишете как мина денят ви. – Ами събудих в 6:30, направих си чикия, после станах, сложих си кафе и докато го чакам да стане си ударих една чикия, после изпих кафето и пак си ударих една чекия, след това се изсрах, изкъпах се и пак си направих чикия. Нo след това към 9:00 си приготвих закуска, хапнах, дойде ми силата и си дръпнах една чикийка, рзходих се в парка, прибрах се за обяд и пак си направих чикия, към 15:00 някои звънна, аз отворих нацепих му един юмрук в зъбите, бих му два шута, а след това вече не си спомням дали си направих чикия... Децата в училище спорят какво е най-бързото нещо на света. Петърчо казва: - Най-бързото нещо е думата. Кажеш някоя дума и край. Повече не можеш да я върнеш. - Не е вярно – сопнала се Марийка. – Най-бързото нещо е светлината. Щом щракнеш ключа и веднага лампата свети. Тогава се обадил Иванчо: - А пък аз вчера в тоалетната, такова разстройство ме преряза, че нито дума успях да кажа, нито лампата да включа.