Мъж отишъл в командировка. След седмица пише на жена си:
"Мила взе да ми става много мъчно без теб?"
В отговор получил:
"Не се притеснявай скъпи, аз тук намерих един, на който му става много лесно."
Срещат се двама приятели:
- Здрасти, какво правиш?
- Работя...
- А жена ти какво прави?
- Ааа, тя спи!
- А ти защо не спиш?
- Аз съм спал, когато съм се женил...