Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Ей, защо плачеш? - Никой не иска да говори с мен, всички ме смятат за тлъста и ме игнорират. - Глупости! Вземи си два стола и идвай при нас.
Черен хумор 2,069 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво обичаш повече в мен: лицето или тялото? – жена пита мъжа си. — Душата. — Защо? – кокетливо пита жената. — Защото не се вижда. Борец се качва в такси на Попа, пътува две преки и слиза на HДК. Поглежда цифрите 106, плаща 110 и слиза без да каже дума на шофьора, който прибира парите и започва да си скубе косите от яд: - Защо слушаш УКВ, тъпако? Слушай средни вълни - там почват от 600 и нагоре. Аз карам бавно, но радарите не смятат така... Дама се оплаква от обир в полицията: - Откраднаха ми безценна диамантена огърлица! - Как изглеждаше огърлицата, госпожо? - Съвсем като истинска! Маскен бал. Всички са маскирани и се веселят. Изведнъж в залата влиза съвършенно гола блондинка. Музиката спира, всички се обръщат и я гледат. Към нея се приближава салонният управител и прошепва: - Вие какво? Да не сте се побъркала? - Защо? Аз съм в костюм на Адам! - Глупости! В костюм на Адам! Да си беше сложила и една пишка! - Сега идвам. Може би до няколко минути ще си сложа!