Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо имаше странна болест - когато запалеше цигара пред баща си, почваше да му тече кръв от носа…
Иванчо и Марийка 3,841 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кара си един човек жигулката, но на един светофар му отказали спирачките и се натресъл в един черен Мерцедес пълен с мутри. Човекът изтръпнал, но си казал: "Така или иначе ще ме утрепат, дай поне да си направя кефа", извадил една щанга от колата, излязъл и започнал да чупи Мерцедес-а. Натрошил стъклата, огънал калниците, вдлъбнал вратите, а от Мерцедес-а никой не излиза. Качил се човека в жигулката и отпрашил, а едната от мутрите казала: - А, бе шефе! К’ъв беше тоя, бе? - Незнам к’ъв беше, ама представяте ли си к’во щеше да стане, ако ние бяхме виновни? Новият прякор на "Вальо Топлото" бил "Вальо На Топлото". Педантичен немец се прибира у дома и хваща жена с любовник. Голият любовник скача от леглото и влиза в банята, там взима една кърпа и се поприкрива с нея. Вбесеният мъж тича след него и крещи: - НЕ! НЕ! Жена му си мисли:Това е. Сега ще го убие" и отива да види какво става. А мъжа: - НЕ! НЕ тази! Тази е за лице! - Тате, кажи как си взимаше изпитите? - На вас момичетата ви е лесно, вдигаш поличката и - готово... - А ако изпитващият е жена? - Полата се вдига за да си вземеш пищовите, глупаче! Вървял си заека в гората и на една поляна видял бутилка с водка. Казал си :А пиячка! Пил от водката и заспал. Вървяла си лисицата в гората и гледа на една полянка една бутилка водка и един заек и си вика : А пиячка и нещо за мезе! Пила от водката и заспала. Вървял си вълка през гората гледа водката, заека и лисицата и си вика: А пиячка, мезе и нещо за до ебаване! Пил от водката и заспал. Вървяла си мечката през гората и видяла на поляната една водка, еидн заек, една лисица и един вълк налягали и си вика: А пиене, мезе, нещо за до ебаване и нещо за до набиване! Пила от водката, паднала и заспала. Събудил се заека след малко погледнал до него и видял водката, лисицата, вълка и мечката налягали и казал: Ей кат са напия не знам ко прая! ! !