Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Класифицирана информация в България - всяка информация, показваща, че държавните служби не работят в интерес на държавата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Малката Марийка се прибира от училище и казва: - Мамо, днес Иванчо в междучасието ме целуна по устата! Майката, възмутена, но и учудена пита: - И как стана това? - Не беше лесно, но три съученички ми помогнаха да го държим.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,527 прегледа
Следващ →
Още вицове
След поредната беля Иванчо е изпратен при директора. Директорът, на който вече му писнало от Иванчо му казва: - Утре доведи майка си, за да говоря с нея. - Няма да е възможно - казал Иванчо. - Защо - попитал учудено директора. - Ами, блъсна я валяк - отвърнал Иванчо. - Тогава доведи баща си - казал директора. - И него го блъсна валяк - казал Иванчо. - Тогава доведи брат си - казал директора. - И него го блъсна валяк - казал Иванчо. - Тогава доведи сестра си - казал директора. - И нея я блъсна валяк - казал Иванчо. - Тогава ти какво имаш - попитал учудено директора. - ВАЛЯК - отвърнал Иванчо!
Двама борци обули по един презерватив на краката спрели на една бензиностанця да зареждат бензин и слезнали от бавареца. Бензинджията се учудил и ги попитал: - Абе момчета това да не е нова мода ? - А не, ама шефа каза да се пазим от педалите, че имало много СПИН.
- Докторе, - обидено казва блондинка, - вие ме съблякохте, прегледахте, а защо не искате да ме лекувате? - Знаете ли, аз съм доктор по философия.
В кръчмата Доню,бъзика Теню: - Заизлизат ли ти косми по ушите и носа,вече си пътник! Теню: - Тъй сме ние расовите мъже! Митю: - Че аз кво да кажа,като имам и между пръстите на краката?
9:22 PM 27/05/2009 Рецепта за десен таратор: 1)ГЕРБ - киселото мляко! 2)СДС - олиото! 3)ДСБ - солта! 4)РЗС - копърът! 5)БЗНС - чесънът 6)БНД,НДСВ - голата вода!