Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Влиза мъж в бара и си поръчва бутилка водка. Иска сметката. Барманът му казва: - 27 лева. Мъжът вади от джоба си 27 лева на монети по 1 лев и ги мята през бара. Барманът пребледнял, но без да каже нищо събрал парите. На следващия ден пак идва същият мъж и си поръчва бутилка водка. При плащането барманът пак поискал 27 лева. Мъжът слага на бара 50-левова банкнота. "Ей сега ще ти го върна тъпкано!" - мисли си барманът. Извадил 23 монети по един лев, и ги мята в залата. Монетите се разлетяват по всички краища. Мъжът се замислил за секунда, след което извадил 4 монети и ги подал на бармана: - Още една бутилка водка!
Разни 2,501 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървял си слона из гората и изведнъж: - Ох, мамичката му! - настъпил трън. Извадил го той и продължил. Още една крачка не направил и пак: - Ох, мамичката му! - втори трън. Извадил го и продължил по пътя. След малко обаче пак изревал: - Мамицата им мръсна мравешка, пак са прокарвали телеграфна линия. - Обичам те...но това вероятно е от водката... - Представи си, лекарят ми забрани всичко - и алкохол, и цигари, и жени! - Сериозно! Я ми кажи, какво ще прави жена ти довечера? Семейство отива в хотел: - Стая за една вечер - иска мъжът. - Късметлийка сте - казва рецепционистката към жената, - обикновено той наема стая за само час. Попаднал папата в рая. Дошло време за обяд. Бог: - Е, какво, да хапнем, а? - Добре, съгласил се папата. Отворил Господ буркан с туршия и започнали да ядат. Папата гледа - долу в ада хората ядат черен хайвер, пържолки, пресни плодове. На следващия ден Господ отново пита: - Е, какво, ще хапнем ли? - Ще похапнем. Отваря Господ консерва домати и започват да ядат мълчаливо. Долу в ада хората пак нагъват всякакви вкусотии. - Господи! - не се сдържа папата. - Защо ние тук отваряме консерви, а тия долу се скъсват да ядат все хубави неща? - Ох, миличък... - въздъхва Господ. - Кой ще ти дойде тук да готви само за двама човека!?!