Две чукчета седят и си говорят:
- Колко хубаво нещо е Нова година! - казало замислено първото.
- Сексът е също хубаво нещо. - отговорило второто.
- Дааа ама нова година е по-често...отвърнало първото чукче.
В училище учителката казва:
- А сега, деца, ще изучаваме буквата "х".
Иванчо вдига ръка:
- Аз да кажа, аз да кажа!
- Млъквай, Иванчо. Ти още за буквата "п" не си довел баща си в училище.