Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Изпит по анатомия. Професорът пита студентка: - Кой човешки орган е символ на любовта? - При мъжа или при жената? - пита студентката - Господи! - възмущава се професора. - По мое време това беше просто сърцето...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
- Иванчо тебе баща ти бие ли те? - Ние сме десет братя и аз съм най-малкия и докато стигне до мен се изморява.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
2,506 прегледа
Следващ →
Още вицове
Може да не довиждам, но чувам толкова добре, че знам какво си мислите! Учителка по литература.
На някаква съвместна среща военни НАТО-руZия на вечерята генералите хапват, пийват и разговарят. По някое време почват хвалбите. Тия кви ракети имали, ония кви танкове, па радари, пък самолети и т.н. В един момент руZкия генерал се хвали: -На нашите солдати порционът е 2000 калории на ден! Американският: -При нас е 4000. Тук руZнакът скача зачервен от праведен гняв: -Лъжеш, натовска свиньо!!! Никой войник не може да изяде две мешки ряпа...
През зимата в студентска аудитория има счупен прозорец. До него на банката стоят студент и студентка. Професора забелязва, че студентът трепери от студ, и загрижен за него спира лекцията: - Извинете, колега, там горе духа ли ви? - А не, само го държи..
Алкохолът е враг на човека, но Господ е казал: "Да обичаме враговете си!" Наздраве!
Дяволът хванал американец, руснак и българин. Казал им, че ще ги прати в ада. Единственият им шанс е в една стая с две големи стоманени топки да направят нещо странно и ще ги прати в рая. Първо влезнал американецът и след 5 минути влезнал и дяволът. Американецът държал едната топка в лявата ръка, другата на главата си. Дяволът казал: - Това вече съм го виждал! И пратил американеца в ада. След това в стаята влезнал руснака. След малко влезнал дяволът и заварил руснакът с едната топка на корема, а другата на челото. - И това съм го виждал! - казал дяволът и го пратил в ада. Последен в стаята влезнал българинът. След няколко минути влезнал дяволът и гледа няма ги топките. Попитал развълнуван: - Къде са топките бе, какво направи с тях? Българинът срамежливо му отговорил: - Ами малко ми е неудобно да кажа. - Нищо де, кажи къде са топките? - засмян казал дяволът. - Ами едната я счупих, другата я загубих!