Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пращат Иванчо в първи клас. Още първия ден обаче той отива при учителката и казва: - Госпожо, аз съм много умен, не съм за първи клас - пратете ме направо в трети! Учителката се объркала и го води при директора. - Господин директор, Иванчо иска направо от трети клас да започне да учи! - Ами добре, изпитай го да видим. Почнала учителката: - Колко е 3 по 3? - 9. - Правилно. А 6 по 6? - 36. - Добре. А какво е това - кравата ги има четири, а аз - две? - Крака. - А какво е това - ти го имаш в панталоните, а аз го нямам? - Джоб. - Правилно! Ставаш за трети клас! А директорът се обадил: - Направо в пети да го пратим, много е напред с материала! Я как отговори на всичко, а последните два въпроса даже и аз ги обърках!
Иванчо и Марийка 3,493 прегледа
Следващ →

Още вицове

Каква е разликата между жената и хладилника? - Хладилника не писка когато пъхаме месо в него! Един човек се родил с три мъди вместо с две. Обаче дошло лошо време, няма пари, кво да прави ... Отива в кръчмата и вика на кръчмаря: - Хайде на бас, че мойте мъди и твойте са общо 5. - Не може да бъде - рекъл му кръчмаря, хванали се на бас, отишли в тоалетната, броили, 5 са. Няма как, кръчмаря го черпил една голяма. Нашия излиза от кръчмата и вижда дядо поп. Доволен, решил да си направи майтап с него и му рекъл: - Дедо попе, айде на бас, че мойте и твойте мъди са 5. Дядо поп го погледнал, прекръстил го и му рекъл: - Чедо, ти без мъди ли си? В една хотелска стая трябвало да спят бай Ганьо и Джон Тери. Нашенецът тъкмо заспал и Тери почнал да го рита в главата. Събужда се бай Ганьо и го пита: - Що ме риташ бе? - Тренирам фалове - казал Тери и заспали. На следващата вечер действието се повторило, нашето момче пак пита: -Що ме риташ бе? А Тери казал: - Тренирам дузпи. Легнал пак бай Ганьо и си казал: - Аз ще те оправя тебе. На следващата вечер бай Ганьо изчакал Тери да заспи и почнал да го пълни с любов от към задника. Събужда се Джон Тери и го пита: - Защо го правиш бе? - а бай Ганьо му отговорил: - Помпя топките щото са меки. - Защо блондинките си взимат противозачатъчното? - За да знаят кой ден от седмицата е! Блондинка: Какво е това?- И посо4ва с пръст корема на бременна жена. Жената: Тава е дете! Блондинката: За6то сте го изяла?