Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо и Марийка си говорят: - Марийке,защо винаги вместо "не е вярно" казваш "глупости"? - Глупости !
Иванчо и Марийка 3,155 прегледа
Следващ →

Още вицове

Следващото поколение ще носи на челото си дисплейче със статус. В час, Иванчо си играе с химикалката, учителката го видяла и попитала: -Иванчо , какво правиш? И той и показал химикалката и започнал да я щтрака и казал: -Госпожо чудя се и вие вижте, влиза и излиза , а няма малки химикалчета. Марш изгонилага го да отива при директора и там бил изгонен направо от училище, и да доведе баща си. Върви си Иванчо отчаян и без да иска минава на червено. Полицаят го спира и му тегли едно конско , Иванчо се извинява и му разказва случката и защо е отчаян. Полицаят помислил малко взел химикалката , разглобил я и успокоил Иванчо. -Иванчо успокой се , няма да водиш баща си , а утре ще кажеш на директора и учителката , че няма малки химикалчета защото има спирала и му показал пружинката. Природата е ощетила жената от към физическа сила, затова жената владее до съвършенство изкуството на психологическото насилие. Един пиян се прибирал късно през ноща.Пътят му минавал през гробищата.Имало прясно изкопан гроб,подготвен за следващият ден и пияният залитнал,паднал в гроба и там заспал.На следващата сутрин се събудил и гледа един пиян поп го гледа умно отгоре.Пияният се обвил с ръце и измрънкал: -Дядо попе,студено ми е! А пияният поп му отговорил: -Как няма да ти е студено ,като си се разровил целия. - Докторе, помогнете! Ще ви бъда вечно благодарен! Пари ще ви дам! - Парите в аванс обаче! Че то какво става - всички така разправят, а после гледаш - лежи си в ковчега и се прави, че не те познава...