Системен администратор влиза в стаята на служители на голяма фирма и ядосано казва:
— Някой се е ровил където не трябва и е донесъл „Троянски кон“. Питам кой?
Служителката, към която той поглежда, казва:
— Не съм аз. Никога не съм ходила в Троян…
Чувствала съм се наранена, когато губех мъжете, в които се влюбвах. Сега съм убедена, че никой не губи никого, тъй като никой не притежава никого.
Ето в какво се състои истинската свобода: да имаш най-важното нещо на света, без да го притежаваш.