Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо към баща си: - Тате, класната те вика в училище. - Защо? - пита таткото. - Не знам, не съм я виждал от месец!
Иванчо и Марийка 3,790 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баба Меца върви из гората и среща вълка, целия проскубан, насинен, с кръв по козината. Питала го: - Вълчо, що си такъв, бе? А той: - Като си вървях през гората, гледам зад един храст Червената шапчица. Покаже се, скрие се. И аз скочих в храста да я ям. А тя като ме подметна - бой, бой и виж сега на какво приличам. -Така е Вълчо - казала баба Меца - като бъркаш Червена шапчица с червена барета... Една баба плашела внучката си , която била злоядо дете . -Яж че ще ти излезе едно черно коте между крачката. Един ден пораснала върви внучката тъжна. Баба и рекла. -Какво има баба защо си тъжна? -Ми дето не ям ми излезе черно коте. -Нищо баба и аз имам и запретнала полата. -Да ама твойто бяло ма бабо. Бяло баба ама знаеш ли колко мишки е изяло? В килията затворник разказва на съкафезника: - Реших да обера една вила. Цял месец храних кучето, което я пази с колбаси. То ме обикна като роден баща накрая. И през нощта без никакво усилие проникнах във вилата. А в коридора настъпих опашката на котката… Мъж се връща от работа и заварва гол мъж, който седи на леглото му и жена си, която се крие в гардероба. Разярен той вика: - Абе жено, колко пъти да ти казвам! Ти стой в леглото, а той да се крие в гардероба! Да работиш в WINDOWS без мишка е все едно да се занимаваш със секс без член.