Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза един каубой в бара, поръчва си уиски и още не отпил чува вик: - Внимавай, ще ти вземе коня! Излиза и изпозастрелва всичко шаващо пред бара, дето не е кон. Влиза обратно, изпива си питието на екс и а-ха да каже второ пак същия глас: - Казах ти, ще ти вземе коня! Взима втория пистолет, втурва се към вратата, а зад гърба му бармана: - Ало, шахматистите в сепарето, я по-тихо че тоя ще избие целия град!
Индианци и Каубои 7,132 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: Защо в Ереван стадионите имат само един ред седалки? Отговор: Защото никой арменец не иска да седи на заден план. Семейство. Мъжът отива командировка. Жената се обажда на любовника си: - Скъпи, идвай. Пича отива и эапочва лют секс. Съпруга ги сварва и каэва на пича: - Я ела в кухнята! Отишли там и той му теглил една пишка и го пуснал. Не минало много време мъжът пак трябвало да отсъсва от къщи. Жената пак се обадила: - Скъпи идвай! Агента отишъл и эапочнал да я награбва. Мъжът й пак ги набарал и вика: - Ти, пак ли си тука?! Я ела пак в кухнята! И пак го опънал! След седмица мъжът отишъл в Париж и жена му се обадила пак на любовника: - Миличко мъжът ми е в Париж идвай веднага! А той отговорил: - Аааа ми като го няма эа какво да идвам!!!! Трима студенти отиват на изпит. Първият от тях, голям връзкар, сяда. Професорът го пита: - През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и... - Разрушения. - Браво, колега, отличен. Сяда вторият, малък връзкар. - През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби и... - Има много жертви и разрушения. - Браво, колега, отличен. Сяда третият, никакъв връзкар. - Колега, някога някъде да е падало нещо? - Да, през 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и разрушения. - Поименно, колега, поименно. - Защо Първанов поиска 4 февруари да влезе в учебниците? - Защото само БСП са качвали долара до 3000лв... - Народът иска хляб и зрелища! - Клоун-пекар ви трябва!