Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малко индианче пита баща си: - Тате, защо кака се казва Голямата скала? - Защото беше зачената на една голя-а-ама скала. - А защо батко се казва Белият дъб? - Защото беше заченат под един бял дъб. Разбра ли сега, Скъсана гумичка?
Индианци и Каубои 10,070 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една крава се подигравала на едно коте: - А гледай, какво си малко, а имаш мустаци! - А ти, виж се каква си голяма, а не носиш сутиен! - Добре дошли! В нашият хотел ще се чувствате като у дома си! - Веднага ми върнете парите! Обещаха ми тук нормална почивка! Рецидивистът Ванчо, лежал над 30 години по затворите, може да вдигне сапуна с крак. Един катаджия пътувал към София. По едно време попаднал на задръстване. Тръгнал напред да види каква е причината. Стигнал до началото на задръстването и видял една кола, която се движила напре-е-ед-наза-а-ад. Спрял я той и от там се показала чаровна блондинка. - Какво правите? - попитал катаджията. - Засилвам се да полетя - отговорила блондинката. - Защо? - Искам да отида в София, а на онази табела е написано "София" и има нарисувана стрелка нагоре. Какво казваме, а какво имаме предвид: 1. „Тъпи селски пръчки!” – „Никоя от тия няма да ми пусне!” 2. „Няма работа!” – „Брато, мързи ме дори да мисля!” 3. „В тая държава нищо не става!” – „Абе, жена, къде ми скри бирата?” 4. „Политиците са виновни!” – „Мамо, прегърни ме! Напишках се.”