Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама каубои влезли в един бар да пият. Единият казал: - Ей, тука имат един страшен коктейл - викат му "Лунна светлина". - А, не. - казал другия. - Аз ще пийна едно уиски. - Никакво уиски, ще пием коктейли. - Не, за мен уиски. - Барман, две "Лунни светлини"! - Ама не искам… Първият каубой вади пищова, насочва го към втория и му вика: - Ще пиеш! Оня изпива коктейла и пада полумъртъв - очите облещени, езика изплезен, косата настръхнала… След малко се изправя и първият каубой му подава пищова: - Добре, хайде сега ти ми насочи пистолета в челото, че да ударя и аз една "Лунна светлина".
Индианци и Каубои 8,029 прегледа
Следващ →

Още вицове