Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Петка и Анка са изпратени на разузнаване. За да не ги разпознаят, те се маскират като индианци. Но ги xващaт и започват да ги разпитват: - Кои сте вие? - Аз сьм индианка - отговаря Анка. - А аз… аз… аз съм Индипетка!
Индианци и Каубои 5,655 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели. Единият казва: -В колата при мен има две мадами. -Хубави ли са? -Е, ако пийнеш малко, то стават. Другият поглежда в колата и казва: -Не, толкова не мога да изпия! - Вие помагате ли на жена си? - Не, аз правя всичко сам! Щастливи африканските деца танцуваха и викаха: "Вали сняг! Вали сняг!" За съжаление не всички посрещнаха ядрената зима с такава радост... Трима тираджии си говорят. Първият: -Аз като се прибера в къщи , жена ми ме чака с ракийка и салатка да гледаме някой мач. Вторият: -Аз пък като се прибера от дълга комадировка , жена ми ме чака с отворени крака да правим секс. Третият: -Хмм... аз като се прибирам, преди да стигна до нас, гася фаровете и двигателят и точно преди нас надувам клаксонът и вземам щангата. Досега само един ми е избягал. - Благодаря ти за китарата, която ми подари за Коледа - казва Иванчо на чичо си. - Не знам как да ти се отблагодаря! - Много се радвам - отвръща поласкан чичото. - Научи ли се вече да свириш на нея? - О, не! Не се и налага. Майка ми дава по 5 лв. да не се упражнявам през деня, а татко - по 10, за да не свиря през нощта.