Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- ... И ако цялата страна се хване да отиде на изборите и всички така покажат мнението си, то тогава... - Генко, чакай, на теб познато ли ти е чувството когато всички ти се присмиват? - Да...ама защо? - Нищо, приготви се да го изпиташ.
Разни 2,425 прегледа
Следващ →

Още вицове

Италианец отива на изповед. - Съгреших отче. - Кажи синко. - Измамих един евреин. - Но това не е грях синко! Това е чудо! Спи един стар болшевик, и сънува сън... Печата позиви в тайната печатница, по задание на ЦК на Партията, и изведнъж вместо агитационни материали от машината започват да излизат порнографии. Опитва се да спре печатницата, обаче порнографиите се сипят една след друга и не спират. Изведнъж на вратата се тропа. - Кой е? - пита болшевикът с треперещ глас. - Полюция! Една мутра влиза в бакалията и купува една буца сирене. След половин час пак пристига и купува две буци сирене. След още половин час пак идва и иска цяла тенекия.<BR>Продавачът не издържа и пита:<BR>- Абе брато, к’во го прайш т’ва сирене бе? К’ва е далаверата?<BR>- Ела с мене и че ти покажем.<BR>Качват се на бавареца и отиват в планината до една пещера.<BR>Слиза мутрата, отваря тенекията и почва да хвърля сирене на буци в пещерата.<BR>Отвътре се чува мляскане, ръмжене и всякакви звуци.<BR>- E-и, к’ва е далаверата? - пита продавачът.<BR>- Абе нема далавера бе! Скийй т’ва чудо, как кльопа сирене!! - Много са ми разказвали какъв си в леглото - казва момиче на новия си ухажор. - Хайде и ти сега - смущава се той - нищо особено... - Именно това ми разказваха! Внедрява КГБ в Щатите шпионин - Агоп. Паролата е "Шиете ли шарени дюшеци?". Дали му адреса на явката и го пратили по живо - по здраво. Двадесет години по-късно КГБ се сеща за Агоп-шпионина и изпраща на адреса човек за свръзка. Отива човека и вижда една пететажна сграда, а на звънците пише: Агоп Мелконян, Агоп Агопян и т.н. На един от звънците обаче под името вижда, че има написано "дюшекчия". "А, нашият е!" - си мисли агента и звъни. Чува мъжки глас и пита: - Шиете ли шарени дюшеци? - А, братле, грешка - аз съм Агоп-дюшекчията, а Агоп-шпионина е на третия етаж, вляво от асансьора…