Един мъж се заиграл на карти с приятели до късно. Гледа часовника: ужас! Три през нощта. Мисли, как да се оправдае пред жената. Звъни й по телефона и крещи:
- Не плащай откупа! Успях да избягам..!
Чукчата се прибира у дома:
- Жена, стоплила ли си чая?
- Да.
Налива му чай, чукчата опитва - студен.
Ядосан го излива на главата на жена си и излиза от стаята.
Жената стои и си мърмори:
- Добре че не го бях стоплила, щеше да ме изгори.