Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Винаги съм се чудил, защо царят не говори добре български език. - И защо, според теб? - Мисля, че просто е нямал време да го изучи, понеже е бил много заинтересуван от държавата ни. Сигурно и се е ровил из учебници по история на България... - Да, това е възможно обяснение, може би си прав. Но... чакай малко! Как ги е чел?!
Политически 3,242 прегледа
Следващ →

Още вицове