Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка кара в отсрещното движение.Полицай я спира и пита: -Изжинете госпожо на къде сте тръгнали ? А блондинката отчаяно отговаря: -На където и да съм тръгнала съм закъсняла , като гледам всички се връщат?
Блондинки 3,251 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно лято бяхме на варненски музикални дни. През нощта концерти,а през деня на плажа. Колегата Гошо(голям зевзек)да вземе да накара един непознат човек, да седне до косматата колежка Пепа,и на висок глас да я попита -Прощавайте другарко,но защо не си свалите и чорапите? Пиян катаджия зажаднял да вземе рушвет от някой шофьор. Видял лъскав мерцедес да се приближава към него и си казал "Това е моят момент!". Размахал доволно палка. Приближил се до колата и поискал документите на шофьора. - Там са документите - казал шофьорът и посочил 100-доларова банкнота, седяща върху жабката - ела и си ги вземи. Зарадвал се катаджията на доброто попадение и се навел през прозореца на колата да вземе банкнотата. Шофьорът затворил стъклото и притиснал ръцете на полицая. Излязъл от другата страна на колата, застанал зад катаджията и го изчукал в задника. След това спуснал стъклото и си тръгнал. Опомнил се катаджията, поогледал се малко, видял едно момче наблизо и се разкрещял: - Видя ли номера?!? Видя ли номера?!? - Еееее как да не видя бе, такъв номер и в цирка няма да видиш! - Празнуваш ли Св. Валентин? - Не. - А Трифон Зарезан? - Не, няма какво да зарежа. - Сериозно? Имаш кола, работа, жена, две деца, котка - и се оплакваш, че няма какво да зарежеш?! Жената не обича, когато мъжът ходи в кухнята, така както никой управител на ресторант не обича посещения от ХЕИ. - Съжалявам, но на Вашата тъща й остава още някой час живот. - Няма нищо докторе, ще издържа..не е много, все пак цели 8 години съм чакал!