Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво може да се очаква в страна, в която президент може да е "Гоце"...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Знаете ли защо блондинките не ядат банани?Защото не могат да намерят ципа.
Блондинки
03.10.2017
3,633 прегледа
Следващ →
Още вицове
В малко бистро влиза младия сваляч Белия Тигър и се приближава до масата на Дамата с Кученце с която има среща от Нета... -Ах какво хубаво куче имате, а умно ли е? В отговор тя казава на кучето: -Ото качи се на масата и то се качва... После тя казва Ото слез от масата и то слиза.. Заитересован младежа пита -А свирки може ли.. Дамата казва: -Ото направи свирка на господина Кучето само я поглежда и непомръдва..Тя повтаря заповедта но Ото разсеяно се почесва с лапа зад ухото.. -Ото за последен път ти показвам как се правят свирки казва на кучето и се захваща с показното... за радост на потребителя..
Питат Радио Ереван: - Защо добрата фея прави така, че Пепеляшка да напусне замъка в полунощ? - Феята била опитна жена и прекрасно е разбирала, че ако Пепеляшка не си тръгне късно вечерта, принцът ще избяга рано сутринта!
- Сър- докладва икономът,- жена Ви избяга с шофьора. - Ех, Джийвс - замислено казва, докато отпива от уискито си сър Джон,- видя ли че съм бил прав, когато ти споделих, че този шофьор има проблеми със зрението?!
Японец и българин си говорели за дължината на работното време. Японеца казва: - Ние в Япония работим по осем часа. Два за мене, два за Императора и четири за Япония. Нашенецът: - Ние у България бачкаме по два часа. Щото нямаме император, па ни е през оная работа за Япония.
- Мадам, какво трябва да ви дам за да получа вашата любов? - Наркоза.