Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Знаете ли защо блондинките не ядат банани?Защото не могат да намерят ципа.
Блондинки 3,633 прегледа
Следващ →

Още вицове

В малко бистро влиза младия сваляч Белия Тигър и се приближава до масата на Дамата с Кученце с която има среща от Нета... -Ах какво хубаво куче имате, а умно ли е? В отговор тя казава на кучето: -Ото качи се на масата и то се качва... После тя казва Ото слез от масата и то слиза.. Заитересован младежа пита -А свирки може ли.. Дамата казва: -Ото направи свирка на господина Кучето само я поглежда и непомръдва..Тя повтаря заповедта но Ото разсеяно се почесва с лапа зад ухото.. -Ото за последен път ти показвам как се правят свирки казва на кучето и се захваща с показното... за радост на потребителя.. Питат Радио Ереван: - Защо добрата фея прави така, че Пепеляшка да напусне замъка в полунощ? - Феята била опитна жена и прекрасно е разбирала, че ако Пепеляшка не си тръгне късно вечерта, принцът ще избяга рано сутринта! - Сър- докладва икономът,- жена Ви избяга с шофьора. - Ех, Джийвс - замислено казва, докато отпива от уискито си сър Джон,- видя ли че съм бил прав, когато ти споделих, че този шофьор има проблеми със зрението?! Японец и българин си говорели за дължината на работното време. Японеца казва: - Ние в Япония работим по осем часа. Два за мене, два за Императора и четири за Япония. Нашенецът: - Ние у България бачкаме по два часа. Щото нямаме император, па ни е през оная работа за Япония. - Мадам, какво трябва да ви дам за да получа вашата любов? - Наркоза.