Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един слепец си седи на бара и по едно време се провиква към бармана: - Ей барман, искаш ли да чуеш един виц за блондинки? В това време тоя дето седял до него тихо му казва: - Глей кво мой човек, нека ти кажа нещо преди това. Бармана е рус, сервитьора и той. Аз съм 1.95м и имам черен колан по карате и също съм блондин. Борчето и ръгбиста до мен и те са руси. Сега все още ли ти се иска да разкажеш вица? - Ха! Не и ако трябва да го обяснявам пет пъти!
Блондинки 3,380 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младеж пита приятелката си: - Как е, хареса ли ти годежния пръстен, който ти подарих? - Да, и на приятелките ми им хареса. А две даже го познаха. Мъж води жена си на лекар и казва: - Докторе, тази... Как й беше името... Нещо се оплаква, че не съм й бил обръщал достатъчно внимание... На стената на женското общежитие е открита добре оборудвана стена за спортно катерене. Решетката представлява метален лист с изрязани в него отверстия… Двама мъже - сърбин и чех, били първи приятели. Веднъж чехът гостувал на сърбина и тръгнали да се разхождат из Белград. Минавали край операта и сърбинът гордо казал: - Овде йе наша опера. - Мааме в Праци (сиреч, имаме в Прага). Продължили нататък и минали покрай новия стадион. Сърбинът казал: - Ово йе наш нови штадион. - Мааме в Праци. И така, където и да минат, сърбина посочвал това и онова, а чехът все отвръщал - мааме в Праци. На сърбака му прикипяло и го закарал на една морава, а в средата й - два огромни валчести камъка. - Ово са муди наш Марко Кралевичи! - Мааме в Праци - по навик отвърнал чехът. - МААТЕ КУРЕЦ - ОВА СА МУДИ! - размахал среден пръст пред лицето му сърбинът.