Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
"Нямал бил приятелка за деня на влюбените... а за деня на писмеността и културата като ги нямаш и двете не се оплакваше...."
Бисери 3,559 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели си говорят: - Не се ли притесняваш, че бена ти се прибира вечер късно? - Не, тя ходи на борба, може да се грижи за себе си. Харесва й да ходи, връща се винаги радостна от заниманията. - Що за борба? Да запиша и моята. - Тази..японската, не, индийска ли беше, сетих се - Камасутра! - Има оплакване от тази госпожа, че трети път се опитвате да я изнасилите. - Права е да се оплаква, само се опитвам! - Как да се изберат тримата най-глупави депутати от НДСВ? - Чрез гласуване. Едно момченце на плажа пита майка си: - Мамо, мамо, защо някои какички имат голямо горнище , а други малко? - Защото, тези с големи горнища са простачки, а такива като майка ти с малко, са интелигентни. След малко момченцето пита пак: - Мамо, мамо, защо някои батковци са с голям бански, а други с малък? - Защото, тези с големи бански са простаци, а такива като баща ти, с малък,са интелигентни. След малко момченцето идва при майка си и казва: -Мамо, мамо, пък татко седи до една простачка, и колкото повече седи по-голям простак става. Поручик Ржевски се събудил по обяд. Страшен махмурлук, главобол, нищо не помнел. Примляскал и усетил, че нещо хрущи между зъбите му. Гледа - семки от малини!? Извикал иконома си и му заръчал да разучи какво е станало предната вечер. Икономът се връща след няколко часа и рапортува: - Господин Поручик, снощи вие сте били на среднощен гуляй, където сте се целували с Наташа Ростова, която преди това е направила свирка на граф Пиер Безухов, който по-рано опънал иконома си, задето му изял сладкото от малини