Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
-Каква е приликата между блондинка и костeнурка. -И двете по гръб са безпомощни.
Блондинки 2,807 прегледа
Следващ →

Още вицове

През една дупка на стената бай Петко обичал да гледа своята съседка как мете двора облечена с къса роба. Но веднъж,бабата го сгащила и закрещяла: -Що не запушеш тая дупка бе дядо? А дядото тъжно отговорил: -Нямам сили вече,старо.Да бях млад хубаво щях да я запълня аз тая дупка. Жена казала на мъжа си, че иска да й вземе животинче, което да прилича на нея. Взел той животно, което му напомняло на жена му и го завел вкъщи.Прибрала се жената започнала да пищи. Мъжът учуден: - Що пищиш, ма? Жената: - Иване, може ли да си толкова прост! Аз исках животно да прилича на мен, а не змия! - Че ти си по-лоша и от змията, ма. Днес 02.02 е Свети Вазелин...честито на празнуващите! Дядо разправя на внуците си подвизи от войната: - Нося се аз на коня, и гледам срещу мен - куп врагове! Че като ги подхванах със сабята - сеч, сеч! Това ръце, крака - всичко наред сека! - А защо не им сече и главите? - Ами главите им вече бяха отсечени… Българи попитали Радио Ереван: - Кога ще стане по-добре? Оттам отговорили: - Вече беше.