Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Каква е разликата между феята и вещицата? - Една година съвместен живот.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Блондинка пита своя колежка: - За какво си мечтаеше, когато беше малка? - За принц на бял кон! - А за когото от двамата повече?
Блондинки
03.10.2017
3,167 прегледа
Следващ →
Още вицове
Домакин в общежитие хваща младеж, който се прокрадва по коридорите с фенерче: - При момичетата ли отиваш? - пита домакинът. - Да. - Навремето, когато ние ходехме при дамите, не се промъквахме с фенерчета като крадци... Младежът отговорил: - Ами то си личи. Особено като погледна жена ти.
Решил един българин да участва в конни надбягвания, които се провеждат пред кралицата. Отива човека, печели - второ място. Обявяват наградите. - Класиралият се на пето място печели 50 000 лири. Българина откачил: - Леле, щом пето място печели толкова... Малееее... Аз, колко ли ще взема? - Четвърто място - 100 000 лири. - Оле майко, този на четвърто - 100 000, ами аз.... - Трето място - 250 000 лири. Нашият изтръпнал в очакване. Обявяват неговата награда: - Второ място - целуване ръка на Кралицата! Човека побеснял и извикал: - Е..х таз кралица. От трибуната се чува глас: - О, съжалявам, господине. Това е за първо място.
Ако сапьорът греши само веднъж в живота си, то хирургът греши само веднъж във вашия живот.
Човек се блъска с колата си в едно БМВ отзад. Онзи в БМВ-то си трае. На следващото кръстовище нашият пак се нанизва на БМВ-то. На следващото пак. Накрая оня от БМВ-то излиза и пита нашия човек: - А бе, няма да се караме за глупости, ама кажи ми само едно! Как спираш, когато ме няма?
Знаете ли какво е истински "Сървайвър"? Да отгледаш дете с минимална заплата в България...