Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- По какво се познава, че блондинка е трила файл? - По следите от гума върху монитора.
Блондинки 3,128 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос към радио Ереван: - Защо Левски си купиха нов автобус? - За да има повече място за хора, които да излагат България в Европа! Млад евреин яде по време на постите. Баща му се възмущава: - Как може да правиш така! Помисли си за безсмъртната си душа, която омърсяваш! - Не се притеснявай, тате, и без това и двамата с теб няма да идем в рая. Аз - защото ям по време на пости, а ти - защото рай няма. "Айде сега, ти чукай, а ти гледай!" Учителка по труд и техника В час учителката пита децата : - Деца, познайте в коя ръка държа тебешира и в коя показалката ? Иванчо става и казва: - Г-жо, в дявата държите показалката, а в дясната тебешира. - Браво Иванчо -как позна ? -Много просто Г-жо, просто от лявата ви страна се показва показалката и затова реших, че тя е в лявата ! -Браво Иванчо, харесва ми как мислиш ! След малко, Иванчо става внезапно с ръка в джоба и казва: - Г-жо, познайте какво държа в джоба си ! Учителката възмутена - Иванчо мръсник , как може да показваш такива неща в час?! Иванчо вади ръката си и казва - Не Г-жо, това е ножа ми, но ми харесва как мислите ! Един скелет излязъл от гроба си. Понеже не знаел кой век и коя година е, отишъл да попита в "Софийския Университет". Видял той една студенка, приближил се към нея, и я потупал по рамото. Обърнала се тя, чул се пронизителен писък: - А-а-а-а-а! И студентката отпрашила на където й очите видят. Отчаян от тази случка, скелетът отишъл да попита в "Медицинския Университет". Пак видял една студенка, приближил се към нея, и я потупал по рамото. Тя се обърнала и с висок глас му извикала: - Абе, я се махай, бе простак такъв! Още по отчаян, скелетът отишъл да попита в "Техническия Университет". Отново видял една студенка, приближил се към нея, и я потупал по рамото. Тя се обърнала, чул се пронизителен писък: - А-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а! И скелетът отпрашил на където му очите видят...