Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива една блондинка на доктор и казва: - Докторе… чувам наполовина. - Как така? Отиди в края на стаята, аз ще ти казвам нещо, а ти ще го повториш… - Добре, докторе. Докторът започва: - Четири - Две ……
Блондинки 3,221 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза доктора при болния, сяда при него на леглото и пита: - Е, какво ви боли? - Крака, на който сте седнали. Телефон за запознанства: - Ало, госпожице? - Да! - Може ли да се запозная с вас? - Разбира се, опишете се... - Ами...нисък съм, дебел, небръснат! - Колев, ти ли си?! Говорят си двама каубои: - Ти чувал ли си за Неуловимия Джо? - Не. А защо е неуловим? Да не би да има най-бързия кон? - Не, кара една кранта. - Или е страшен стрелец? - Изобщо не може да стреля. - А защо не могат да го уловят тогава? - Че кой ще го гони пък него, на кого е притрябвал? Седи един на брега на езерото и замислено гледа във водата. Минават рибари и решават да се пошегуват: - Какво се любуваш,бе Нарцис? Мъжът се обърнал и тъжно казал: - Не виждате ли, че аз не съм Нарцис. Аз съм Бойко(името не е случайно избрано;-) Красотата не стига по-дълбоко от кожата, но грозотата прониква до костите...