Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
“Гарантирам, че българската полиция не прави произволи и не бие хората. Един шеф на РДВР дори ми каза, че спирал нощните си патрули с думите “Прибирайте се, за да не ви бият”. Това каза вчера (16.11.2005) във Варна вътрешният министър Румен Петков... --- Шефът на N-ското РДВР наложи вечерен час за полицаите. Бандитите правят строги проверки... --- Жената на шеф на РДВР му казва: - Иди купи хляб! А той: - Ти луда ли си, виж, че е тъмно навън...
Политически 3,117 прегледа
Следващ →

Още вицове

Комар чука слоница, тя се убожда на трън и вика: -Ооооох А комара: -Ох ли, ща скъсам Разбирайки за изневярата на жената, реакцията на 90 процента от мъжете, е да си стегнат багажа и да отидат при любовницата си. Младеж влиза в църквата да се изповяда: - Грешен съм, отче. - С коя сгреши, сине мой? - Не мога да и кажа името. - С жената на кмета или с жената на градския съдия? - Не, не с тях. - А може би с жената на пощальона? И с нея нашите мъже правят грешки. - Не, и с нея не съм. - Щом не казваш имена, няма да мога да ти опростя греховете. Младежът излязъл от църквата и приятелите му веднага го наобиколили: - Какво стана? - Не ми опрости греховете, но научих няколко адреса на лесни мацки. Една журналистка я пратили да интервюира някакви овчари, свидетели на НЛО. Между другото станало дума че живеят сами в планината по 7-8 месеца без да виждат други хора. Журналистката ги попитала: - А как издържате без жени толкова време? Овчарите я наобиколили, а единият подхилквайки се казал: - Ами казваме че сме видели НЛО, че да ни изпратят някоя журналистка. Французин, руснак и българин седят на маса и подхващат тема за жените си. По едно време французина казва за своята: - Моята е кротка, добра, дребнчка, бе направо като френска булонка е. Руснакът на свой ред казал: - Моята е верна и предана като кавказка овчарка. Нашият помълчал но нищо не казал. По едно време руснакът го попитал: - Приятел, ти за твоята нищо не казваш. А той рекъл: - Бе, тя и мойта е кучка, ма незнам каква порода е! !