Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си двама приятели: - С кои ти е по-хубаво - с блондинки или с брюнетки? - Ако не трябва да се говори, то с блондинки.
Блондинки 2,939 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян мъж в такси:<BR>- Накъде господине?<BR>- Тебе к’во те интересува бе? Бивш катаджия разказва на сина си приказка: - Появила се една добра фея и дала на чичкото вълшебна палчица. Застанал той с нея на кръстовището. Махнал веднъж - спрял Лада. Дали на чичкото 100 лева. Махнал втори път - спрял камион. Дали на чичкото 200 лева. Махнал трети път - спрял Мерцедес…. Жена му се обажда от кухнята: - И дали на чичкото толкова палчици, че се наложило да си сменя работата.. Учителят по география пита: - Коя е най-плодородната земя? - Вратата на българските национали. - Каквo усещаш, когато дъвчеш дъвка "Five"? - Усещам, че за тези пари, можех да дъвча луканка! Закон за управление на отпадъците, България, 2010 година. Аз произвеждам 19 вида отпадъци в производствената си дейност. Не помня точно, но май 6 от тях са опасни, по смисъла на ЗУО. Все пак всичките 19 отпадъка си ги събирам в оделни контейнери, обозначени и надписани с един биллюк надписи. Опасните ги събирам по особено стриктен начин. Имам договори с фирми, които ги приемат. Имам програма за управление на отпадъците, която е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА за всяка работеща и неработеща фирмичка в България. тази програма епоследвана от разрешително по чл. 37 от горния закон. И т.н. ит.н. Защо пиша тези глупости? Защото всичките 19 вида отпадъци се събират на едно място - местното сметище. Там се омешват и отиват в местната река. България 2010.