Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Меню в студентски стол: Супа без кокал - 1 ст. Супа с кокал - 3 ст. Идва студент с важен вид хвърля на плота 3 ст.: - 1 супа с кокал. Продавачът му сипва вода в чинията. Студентът: - А къде е кокала? - След малко ще се освободи...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Говорят си двама приятели: - С кои ти е по-хубаво - с блондинки или с брюнетки? - Ако не трябва да се говори, то с блондинки.
Блондинки
03.10.2017
2,939 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пиян мъж в такси:<BR>- Накъде господине?<BR>- Тебе к’во те интересува бе?
Бивш катаджия разказва на сина си приказка: - Появила се една добра фея и дала на чичкото вълшебна палчица. Застанал той с нея на кръстовището. Махнал веднъж - спрял Лада. Дали на чичкото 100 лева. Махнал втори път - спрял камион. Дали на чичкото 200 лева. Махнал трети път - спрял Мерцедес…. Жена му се обажда от кухнята: - И дали на чичкото толкова палчици, че се наложило да си сменя работата..
Учителят по география пита: - Коя е най-плодородната земя? - Вратата на българските национали.
- Каквo усещаш, когато дъвчеш дъвка "Five"? - Усещам, че за тези пари, можех да дъвча луканка!
Закон за управление на отпадъците, България, 2010 година. Аз произвеждам 19 вида отпадъци в производствената си дейност. Не помня точно, но май 6 от тях са опасни, по смисъла на ЗУО. Все пак всичките 19 отпадъка си ги събирам в оделни контейнери, обозначени и надписани с един биллюк надписи. Опасните ги събирам по особено стриктен начин. Имам договори с фирми, които ги приемат. Имам програма за управление на отпадъците, която е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА за всяка работеща и неработеща фирмичка в България. тази програма епоследвана от разрешително по чл. 37 от горния закон. И т.н. ит.н. Защо пиша тези глупости? Защото всичките 19 вида отпадъци се събират на едно място - местното сметище. Там се омешват и отиват в местната река. България 2010.