Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стефчо копае трап. - Отлично, трудовак! - Ще се старая, г-н фелдфебел! - Никакво "ще се старая!". Колко пъти ви е казвано, че на поздрава "добре", "отлично" и пр. се отговаря, не "ще се старая", а "за Вас, г-н командир!" И фелдфебелът с осанка на Наполеон продължава обиколката си. Стефчо продължава да копае. Ротният незабелязано пристига и пита: - Хм, ти защо копаеш този трап? Стефчо е малко смутен, но все пак героически отговаря: - За Вас, г-н командир!
Военни 3,076 прегледа
Следващ →

Още вицове

Изпит за професионална пригодност в Н-то РПУ. Показват снимка на човек в профил. Задачата е да се отбележат особените белези. Влиза първият: — Човекът е с едно ухо! Влиза втория: — Човекът е с едно ухо! Третият: — Този носи контактни лещи! Проверяващият гледа в досието – вярно: — Браво! Как познахте? — Ами, човекът е с едно ухо, как да сложи очила? Митко:-Може ли до тоалетна? Г-жата:Може на дъската. Митко:-А-а-а-а-а, на дъската да се изпикая?! Детството приключва тогава, когато искаш да ти изпълни желание не Дядо Коледа, а Снежанка. Вървят двама по улицата. Насреща им - манекенка. - Ех - казва единият - ако жена ми имаше такива крака... Продължават, по-нататък - фотомодел. - Ех - продължава мераклията, - ако жена ми имаше такъв бюст... След малко насреща им се задава жена му. - Скъпа - казва нашият човек - ето, питай Спас, ако щеш ми вярвай, през цялото време само за теб сме говорили! Мутра разправя на колега: -Брато, туй жена ми голяма късметлийка! Все намира златни пръстени, златни огърлици, диамантени обеци, палта...Пък аз баси каръка - един път намерих едни мъжки слипове в къщи...и ми бяха големи...баси!!!