Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Както ти звъна и ми се сърдиш. Вечно разправяш, че е два и половина през нощта.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Военни
Връща се пиян лейтенант в къщи. Жена му започва да се кара. - Тихо, глупачко, вземи шилото, направи на пагона една дупка и сложи тази звездичка. Зарадвала се жената, взела шило, направила дупка и поставила звездичката. - А сега махни останалите…
Военни
03.10.2017
4,533 прегледа
Следващ →
Още вицове
Полицай спира много скъп джип Кадилак: - Добър ден, превишихте ограничението на скоростта като карахте със 160 км/ч... - Г-н полицай, ето, вземете тези 200 лв. и си купете нормален радар - карах по-бавно.
Един човек корабокруширал на остров с туземци.Те го хванали и го завързали. На следващия ден го питат: — Унга-Бунга или смърт. На оня не му се умирало и избрал Унга-Бунга. Всички тоземци го оправили. На следващият ден пак същото. Корабокрушенеца пак избрал Унга-Бунга. На третия ден пак го питат: — Унга-Бунга или смърт. Оня не издържал и казал: — Смърт. — Ура, Унга-Бунга до смърт!
Мъж и жена си говорят: - Знаеш ли, нашия съсед е много хитър човек? - Защо така мислиш? - Когато на сина ни му подариха барабан за рождения ден, той единствен го попита: "А знаеш ли вътре, какво има?"
Тя: - И един кавалер трябва да казва на своето момиче само:обичам, ще купя и ще отидем! Явор: - Няма проблем: обичам бира, ще купя въдици и ще отидем за риба!
Един програмист умрял и попаднал при Свети Петър. - Kажи сега - казал му той. Kои са повече добрите или лошите дела? -Ами, има и лоши, има и добри. На кантар са. -Добре.Тогава къде искаш да отидеш - в рая или в ада? -Ами, зависи.Трябва да видя какво е и на двете места. Ангелът го води първо в рая.Там красиво,прекрасно ама и много скучно Отиват в адаТам купон, весело, живо! -А-а-а, искам да остана тука! Добре.Останал. Още щом ангелът излязъл,в ада всичко се променило.Точно преди да го потопят в катрана програмистът изцвърчал: -О-о-о, не!Нали тук беше различно -Млъкни, бе нерез! Това беше DEMO версия