Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Връща се пиян лейтенант в къщи. Жена му започва да се кара. - Тихо, глупачко, вземи шилото, направи на пагона една дупка и сложи тази звездичка. Зарадвала се жената, взела шило, направила дупка и поставила звездичката. - А сега махни останалите…
Военни 4,533 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицай спира много скъп джип Кадилак: - Добър ден, превишихте ограничението на скоростта като карахте със 160 км/ч... - Г-н полицай, ето, вземете тези 200 лв. и си купете нормален радар - карах по-бавно. Един човек корабокруширал на остров с туземци.Те го хванали и го завързали. На следващия ден го питат: — Унга-Бунга или смърт. На оня не му се умирало и избрал Унга-Бунга. Всички тоземци го оправили. На следващият ден пак същото. Корабокрушенеца пак избрал Унга-Бунга. На третия ден пак го питат: — Унга-Бунга или смърт. Оня не издържал и казал: — Смърт. — Ура, Унга-Бунга до смърт! Мъж и жена си говорят: - Знаеш ли, нашия съсед е много хитър човек? - Защо така мислиш? - Когато на сина ни му подариха барабан за рождения ден, той единствен го попита: "А знаеш ли вътре, какво има?" Тя: - И един кавалер трябва да казва на своето момиче само:обичам, ще купя и ще отидем! Явор: - Няма проблем: обичам бира, ще купя въдици и ще отидем за риба! Един програмист умрял и попаднал при Свети Петър. - Kажи сега - казал му той. Kои са повече добрите или лошите дела? -Ами, има и лоши, има и добри. На кантар са. -Добре.Тогава къде искаш да отидеш - в рая или в ада? -Ами, зависи.Трябва да видя какво е и на двете места. Ангелът го води първо в рая.Там красиво,прекрасно ама и много скучно Отиват в адаТам купон, весело, живо! -А-а-а, искам да остана тука! Добре.Останал. Още щом ангелът излязъл,в ада всичко се променило.Точно преди да го потопят в катрана програмистът изцвърчал: -О-о-о, не!Нали тук беше различно -Млъкни, бе нерез! Това беше DEMO версия