Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Войната в Чечня се закучила и руското командване решило да събере доброволци да се бият. Отишли генералите в един затвор и казали на най-опасните рецидивисти: - Вижте какво, момчета, ако се пишете доброволци - за всяка глава, която донесете ви намаляваме 5 години от присъдата! Естествено, всички се съгласили, натоварили ги в самолета и излетяли. По едно време самолета каца, вратата се отваря и затворниците се разпръснали… След два часа се връщат, всеки носи по 5-6 глави, подритва още 2-3… Командира се хваща за главата и казва: - Абе, момчета, какво правите? Та ние сме в Киев за презареждане…
Военни 4,120 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек въодушевено споделил с приятеля си: - Знаеш ли: доказано е, че ние, българите, сме далеч пред американците. - Как така? Нима! - Да. Изпреварваме ги с цели 7 часа! Когато при нас например е 12 часа, при тях все още не се е съмнило! - Да, вярно е! Във времето сме 7 часа пред тях, а в икономиката сме 700 години след тях! - Моя дядо е бил много смел човек. Разправят, че веднъж влязъл в клетка с три лъва. - Сигурно е впечатлил много всички, като е излязъл. - А кой е казал, че излязъл? - Какво е ехокардиографията? -Слагаш малко гел, взимаш много пари! - Какво е психиатрията? - Същото, само че без разхода за гел! - Докторe, когaто искам да правя секс с жена си, членът ми винаги гледа към обувките. - Вдигнете обувките на шкафа. Следващия. Мюлер казва на Щирлиц: - Така-а-а-а... Значи си руски разузнавач, а? - Откъде разбра? - Идиот, писал си го в автобиографията си!