Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кога се покачва рейтинга на БНТ - Когато спрат да излъчват редовната програма
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Военни
Командирът на поделението трябва да прати трима войници на опасно задание. Строява ги и командва: - Да излязат напред трима доброволци, на които не съм давал пари назаем!
Военни
03.10.2017
4,401 прегледа
Следващ →
Още вицове
3-те чудеса на жената. - Дава мляко без да яде. - Кърви цяла седмица и не умира. - Подмокря се без вода.
Цитат от коментар на мач между Швеция и България: "Удар на Митко Бербатов и топката среща левият страничен стълб... на осветлението!"
Истинска случка, съвсем наскоро... Една колежка(вече бивша): - Абе тук има един и-мейл на английски, аз сега на английски ли да им пиша....
Един катаджия умрял.Отишъл при Свети Петър. Отворил старецът книгите и гледа: - Я да видим какво пише тука! Ооо, какви са тия рушветчета, заяждания, фишчета? Ти май много мизерии си правил? Май си за ада, а? Чел по-нататък: - Ааа, тука си помагал на хората,справедлив си бил, така, така, май си за рая! Хм, какво да те правя? Абе, я вземи си избери къде да те пратя! Нашият мислил, мислил, пък казал: - Ами аз..., такова..., в ада може да ми е много лошо, ... в рая може да ми е много хубаво... Аз не може ли тука... на кръстовището?
Ром спира Българин, който разхожда "ПитБул" и го пита на развален български: - Бате, тва куче ти ли??? Нашият му отговаря: - Моето е, моето е! А Ромът пу отвръща: - Голям звяр, Мамти Дееба