Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Рота парашутисти-новобранци се строява за първия си скок. Старшината се обръща към един от войниците: - Защо трепериш такъв? - Страх ме е, за пръв път ще скачам с парашут… - Е, ако чак толкова те е страх, тоя път може да скочиш и без парашут.
Военни 4,754 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели. Единия пита: - Какво ще правиш събота? - Ще ходим със сина в парка да пускаме хвърчило-дракон да лети! А ти? - И аз имам подобна програма - ще изпращам тъщата на аерогарата! По-добре да умреш в името на нещо, от колкото да няма в името на какво да живееш. Афоризъм от армията: А уж всеки от нас е голям човек! Един борец записал сина си да учи в детската градина. След края на първия учебен ден синчето му се прибира вкъщи и напада с въпроси баща си - Татее, защо моите връстници от детската градина не могат да четат, а аз мога? - Защото си по-умен от тях, синко, защото си по- умен - отговаря бащата. - Ами татее, защо моите съученици не могат да пишат, а аз мога? - Защото си по-умен от тях, синко,та затова - малко сърдито отговаря бащата. - Ами татее, защо на моите съученици пишките са по-малки от моята? - не престава да задава въпроси момчето. - Щот си на 25 , бе идиот! Питат редактора на Плейбой: - Вашето списание излиза ли поне в една мюсюлманска държава? - Да...Във Франция.