Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаеш ли по какво си приличат студентите и кучетата? Гледат те умно и ахаааа да ти проговорят...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Военни
Рота парашутисти-новобранци се строява за първия си скок. Старшината се обръща към един от войниците: - Защо трепериш такъв? - Страх ме е, за пръв път ще скачам с парашут… - Е, ако чак толкова те е страх, тоя път може да скочиш и без парашут.
Военни
03.10.2017
4,754 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се двама приятели. Единия пита: - Какво ще правиш събота? - Ще ходим със сина в парка да пускаме хвърчило-дракон да лети! А ти? - И аз имам подобна програма - ще изпращам тъщата на аерогарата!
По-добре да умреш в името на нещо, от колкото да няма в името на какво да живееш.
Афоризъм от армията: А уж всеки от нас е голям човек!
Един борец записал сина си да учи в детската градина. След края на първия учебен ден синчето му се прибира вкъщи и напада с въпроси баща си - Татее, защо моите връстници от детската градина не могат да четат, а аз мога? - Защото си по-умен от тях, синко, защото си по- умен - отговаря бащата. - Ами татее, защо моите съученици не могат да пишат, а аз мога? - Защото си по-умен от тях, синко,та затова - малко сърдито отговаря бащата. - Ами татее, защо на моите съученици пишките са по-малки от моята? - не престава да задава въпроси момчето. - Щот си на 25 , бе идиот!
Питат редактора на Плейбой: - Вашето списание излиза ли поне в една мюсюлманска държава? - Да...Във Франция.