Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Редник, старшина и полковник пътуват през нощта за извънредна проверка. Редникът кара джипа и по едно време тихо прошепва: - Г-н старшина, наближаваме обекта. Старшината се обръща към полковника също шепнейки: - Г-н полковник, наближаваме обекта. Полковникът шепне: - Добре, но защо шепнем? Нали сме в джипа. Старшината пита редника: - Редник, защо шепнем? - Защото ме боли гърлото!
Военни 4,382 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза един пич в аптеката и казва на аптекарката: - Две опаковки Виагра. - Но господине, едно хапче е достатъчно… - Вижте какво, имам среща с две рускини и една полякиня, така че, дайте ми две опаковки. Тя му дала две опаковки. На сутринта като отива на работа го гледа да подскача нервен пред аптеката. - Бързо - казал пича - дай един крем за ръце, че ония не дойдоха… След връчването на званието "Доктор Хонорис кауза" на Стоичков, речника на академичните термини се обогати с два нови. "Алма ти матерна" и "Хонорил съм ти каузата" Мутра се обажда в сервиза: - Пробихме климатика, и сега не работи. Кога ще можете да дойдете да го поправите? - Ами първо ще изпратим човек да измери дупката, за да видим дали може да се запуши, или ще трябва да го сменяме. - Няма какво да мерите - дупката е 7,62мм - отговорил мутрата. - Погледни се! Напил си се като прасе... - Защото хубавите ябълки прасетата ги ядат! Имам невероятен късмет, сърфирайки из нета получавам известия, че печеля на ден поне по 4-5 айфона. Колко жалко ,че вече си имам. Сега се замислям дали да не отворя магазин за телефони.