Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Докарват мутра, който е претърпял катастрофа, в пирогов. - Ооо, не! Мерцедеса ми, хубавия ми мерцедес! - О боже, господине, ръката ви я няма! - Е*ах му мамата! И ролекса отиде!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Военни
Един мъж се гласи да скача с парашут и пита за последно: - Ами ако парашутът не се отвори? - Ее, здраве да е.
Военни
03.10.2017
4,204 прегледа
Следващ →
Още вицове
Гледайки как майка му облича новото си палто от естествена кожа Иванчо отбелязва: - Мамо, нима не разбираш че това палто е резултат от ужасните страдания на едно бедно, нещастно животно? Майка му със строг поглед му отговаря: - Как може да говориш така за собствения си баща?!
Медицинската сестра дала на пациент две бурканчета за проби, малкото за ако, а голямото за пиш. Пациентът ги напълнил на обратно - акал в голямото а в малкото се изпикал и на въпроса на сестрата "Защо така?" отговорил: - Пробвай ти да акаш в малкото, твойта м..................
Ако някога се реша да си увелича пениса, то ще е само, за да си отмъстя на спамерите.
Вървели си 2 бика - баща и син - по едно високо плато. Както си вървели стигнали края на платото и в низините какво да видят - река с тучни ливади около нея. А на ливадите пасе стадо крави. Младото биче ентусиазирано до крайност извикало: - Тате, тате, хайде бързо да изтичаме в ниското и да наебем по една крава... - Не, сине - отвърнал достолепно стария бик - ние ще слезем бавно и ще ги наебем всичките.
Пътувайки, на всяка гара пийнал мъж се събужда, поглежда през прозореца и вика: — Тъпо! Един от пътниците го попитал: — Защо непрекъснато повтаряте „Тъпо“? — Ами с всяка нова гара все повече се убеждавам, че съм сбъркал влака…