Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Старшината обяснява на войниците: - Трябва постоянно да държите врага под око! Да не го изпускате от поглед! Иванов, какво си ме зяпнал?
Военни 3,428 прегледа
Следващ →

Още вицове

Господ ни е направил всички различни. Но като стигнал до Китай си помислил "Изморих се. Copy, paste, copy, paste....: Ако Титаник бе потънал днес… Барак Обама: Свидетели сме на безпрецедентен терористичен акт. Путин: Титаник не потъна, а беше участник във водно-кинетична операция. Уолстрийт: Титаник е твърде голям, за да го оставят да потъне. Ню ейдж гуру и автор: В кораба няма дупка, освен ако не повярвате, че има. Бойко Борисов: Титаник нямаше да потъне, ако от тройната коалиция бяха строили магистрали. Яне Янев: Потъването на Титаник е опит за покушение срещу мен и явна провокация срещу РЗС. (време за: произнасяне 7 минути и 34 секунди). Никола Груевски: Потъването на перлата на Македонскио флот – Титаниче, е най-големата трагедия за нашио народ за последните 8 иляди години. Случаен водач на Голф 2: Мда, и минауата година тука потъна един кораб у Владая. Шо винкел си замина, ей така. Борец се запознава с момиче: - Ти как се казваш? - Станка. - Не те питам с какво си дошла ма! Питам те как се казваш! - Иванчо! Какъв подарък искаш да получиш от Дядо Коледа и Снежанка? - Госпожо! Не знаете ли? Дядо Коледа и Снежанка не съществуват. - Тогава кой ти подари подаръците минала година? -Госпожо! За идиот ли ме имате? Това беше директора на училището с неговата любовница. Лежи в киното един човек на три стола и диша тежко. Приближава се разпоредителката и го подхваща: - От къде идвате бе, господине? Как не ви е срам да заемате три места? - От балкона...