Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Старшината обяснява на войниците: - Трябва постоянно да държите врага под око! Да не го изпускате от поглед! Иванов, какво си ме зяпнал?
Военни 3,429 прегледа
Следващ →

Още вицове

Журналист интервюира овчар: - По колко килограма вълна дават овцете ви? - Кои - черните или белите? - Черните. - По два килограма. - А белите? - И те по два килограма. - А колко мляко дават? - Черните или белите? - Ами черните… - По два литра. - А белите? - И те по два литра. Журналистът е вече съвсем объркан: - Добре де, защо все питате - черните ли, белите ли… - Ами виж сега, черните овце са мои… - Така, добре… А белите? - И те са мои. Има и такива грижовни жени, които съжаляват съпрузите си и използват чужди мъже, за да ги отменят в някои задължения. Млада девойка отива на лекар, той я посреща: - От какво се оплаквате? - Ами, боли ме корема. - Съблечете се! - отговаря той. - Ама, докторе....срам ме е. - Добре, ако искате ще загася лампата за да сте по-спокойна. В тъмното се чува гласът на момичето: - Докторе, къде да си оставя дрехите? - Ами там до моите..... Предприсъединителен фолклор Дядо и внуче хайдушка балада Я надуй, дядо, кавала, след теб да викна, за запея, че какъвто ни е хала - живота стана епопея! Да пея, дядо, и да плача, за миналото наше, славно, когато имахме водачи и живеехме нормално. След туй, дядо, какво стана? Сякаш чума ни налегна - слезнаха ония от балкана, работата се затегна. Кешким, да бяха си стояли по върхове и по чукари и още мандри те обрали преди да станеме другари. Мина се какво се мина, друга напаст ни налегна - както мислеха мнозина: демокрация ненагледна! Свириш, дядо, кавал плаче, плаче жално и нарежда: демократа имот влачи и народната надежда. Де да беше в турско време, всеки би викнал: Обира! Но сега си кротко дреме, щото се приватизира. Свири, дядо, да възпеем и най-новата управа, че дордето ний немеем, тя ни дои като крава. Няма, дядо, харамии, липсват и воеводи, всеки в дупката се крие - дебне за изгоди. Всенародната дружина вкупом, дядо, се спомина! Има такава професия - инженер-програмист. Работиш, като програмист, а плащат, като на инженер.