Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В нощната тишина. - Пешо, колко е часа? - Три. (минава известно време) - Пешо, колко е часа? - Пет. . - Пешо, колко е часа? - Шест. . - Пешо, колко... - Иване, какво значение има? С доживотни присъди сме!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Aко приятелката или жена ви са ви изневерили и искате да се хвърлите от осмия етаж, помнете: вие имате рога, не крила!
Разни
03.10.2017
1,694 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пощальон отива при доктора на преглед. Доктора го преглежда и му казва: - Зле си със сърцето. Трябва да ходиш пеш по 5 километра на ден. - Кога, докторе? Преди или след като разнеса пощата?
В Обединена Германия турчин, евреин и немец свършили услуга на дявола и той, за да се отблагодари, обещал да им изпълни по едно желание. - Искам всички мои братя евреи да напуснат тая нацистка държава и да отидат в Израел! - пожелал си евреинът. - Искам всички мои братя турци да напуснат тая расистка държава и да се завърнат в Турция! - казал турчинът. Тогава немецът казал: - Е, щом е така - на мен ми дай една бира!
Новата атракция - Обиколка на депутати с автобус около парламента!!!
Накакъв отишъл на лекар. Оказало се , че има хемороиди. Докторът предписал някакви мазила, обаче човекът казал : - Дай нещо друго, докторе, това ми е скъпо! - Намажи се с утайка от кафе. Ще помогне! - казал докторът. Прибрал се човекът...Сварил си кафе...Намазал се, обаче кафето било още горещо...влошил се. Отива пак при същия лекар. Гледа докторът...гледа 5 минути...гледа 10 минути...гледа половин час... Пациентът не издържал: - Айде бе , докторе, какво ми е, какво виждаш... - Чакай бе...път, пари и руса жена..
Срещат се двама приятели: -Оо как си Пешо. Как беше почивката на морето? -Абе мани!През цялото време валя дъжд! -Ама ,като те гледам си хванал тен. -Какъв тен бе , тва е ръжда.