Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- мисли си тъжно Щирлиц - "така е, немски офицер съм. Но поне на този ден искам да се чувствам като съветски офицер!"
Щирлиц 5,100 прегледа
Следващ →

Още вицове

Женско мнение: Няма грозни мъже - има малко цветя и шампанско! Излизам с един мъж от три месеца. И сега той иска да се запознае със семейството ми. Не знам какво да правя, децата са с баба си, а съпругът ми е в командировка... Обява във вестника: "Търся умен, вниматален, отговорен, работещ, щедър, непиещ мъж. Поне веднъж просто да видя!" Действителен надпис на багажника на учебен автомобил - "Не забравяй, ти беше същия". По време на час, учителка се опитва да научи учениците си на добри обноски. Задава им въпрос: "Ако сте на среща и вечеряте с хубаво момиче, как бихте и казали, че трябва да отидете до тоалетната? " Първо попитала Майкъл той казал, "Момент, да ходя да се изпикая. " Учителката отвърнала, "Това ще бъде грубо и нелюбезно. " "Ами ти Питър, как ще го кажеш? " Питър отговорил, "Съжалявам, но наистина трябва да ида до тоалетната. Веднага се връщам. " "Това е по-добре, но въпреки всичко не е много учтиво да кажеш тоалетна по време на вечеря. " "Ами ти малък Тони, напъни си мозъка веднъж и ни покажи добрите си маниери? " Аз бих казал: "Скъпа, моля да бъда извинен за момент! Трябва да се здрависам с един много скъп мой приятел, с който се надявам, ще имате възможност да се запознаете след вечеря. "