Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мюлер пита: - Щирлиц, защо паспортът Ви мирише на руска водка? Щирлиц трескаво мисли и накрая казва: - Сетих се! Когато Борман трябваше да го подпечати, каза "Ху!" на печата, преди да го удари.
Щирлиц 5,923 прегледа
Следващ →

Още вицове

Eдно момче имало проблеми с общуването и не можело да си намери приятелка. Негови приятели го посъветвали да отиде на врачка. В града имало една много добра и била помогнала на много хора. Отишъл младежът, врачката му баяла, правила някакви заклинания и след половин час му казала че е готов за подвизи. Една дума да каже и мацките са негови. Младежът решил веднага да изпробва късмета си и отишъл в един бар. Седнал и зачакал. По едно време се задала страхотна мацка и той решил че ще я сваля, но нали бил притеснителен все не се решавал да я заговори. Тъкмо се престрашил и момичето станало и влязло в тоалетната. Момъкът чакал, чакал... Тъкмо когато се отказал и решил да си ходи, мацето излязло. Младежът надъхан отишъл до нея и казал: "Сра,а?" - Кажи ми, кое е това нещо, което е и бяло и синьо? - Това е мерцедеса на баща ми. В музея: - Това е Миневра. - А това зад нея нейния мъж ли е? - Не... Тя не е имала мъж. Тя е била богиния на мъдростта. Отива един на преглед и казва: -Докторе, разстроен съм! Докторът му дал успокоително и му казал да дойде след седмица на контролен преглед. Явявя се болният в уречения ден и на въпроса на доктора как се чувства след лечението, отговаря: - Ами пак се насирам, но вече не се ядосвам. Коя е последната степен на импотентност? Да вкарваш езика побутвайки го с пръсти...