Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Щирлиц нахлу в автомобила на Мюлер и запали. Клечката дълго догаряше в ръцете му.
Щирлиц 5,139 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама руснаци разглеждат автосалон. Единия пита продавача: - Иматели BMW-та? - Имаме. - С всички екстри? - С всички - Дайте две.. Намесва се втория руснак: - Защо са ти две?! - А ти вчера почерпи ли ме кафе?! - Чу ли че паднала част от ресторанта на хотел "Родина"? - Чух, сигурно е от наводненията. - Ти пък, как ти хрумна? - В България само природата може да е виновна... Баща води сина си в тоалетната: - За човек може да се съди по това, какво чете в тоалетната. Ето, виж, аз вече трети път препрочитам "Преспанските камбани", майка ти чете "Немили-недраги", дядо ти "Време разделно"! А ти какво четеш?..Евтини вестничета с вицове за 20 стотинки! За какво говори това? - За това, тате, че запекът трябва да се лекува, а не да се гордееш с него! Отчаян пациент седи на крайчето на кушетката и се оплаква на лекаря: - Жена ми ме напусна и взе децата. Изгониха ме от работа. Пари нямам. Приятели нямам. Пропих се, ръцете ми треперят, от ментетата си повредих зрението и не виждам, всичко ме боли... Докторе, какво да правя? Докторът мисли. - Как да ви кажа... Като лекар ви препоръчвам да намалите алкохола... Обаче като човек - не бих ви посъветвал... Когато човек яде лютива храна, губи вкуса си. Аз например поисках да слушам Веско Маринов след 7 дни в Тайланд..