Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мюлер работи в кабинета си. Изведнъж прозорецът до него се чупи и в стаята се приземява войник в руска униформа с парашут. Следва напрегната минута, в която новодошлия разглежда Мюлер, накрая изрича внимателно: - Камилите отлитат на юг! Мюлер мисли… Накрая му просветва и троснато отвръща: - Камилите отлитат на майната си! Щирлиц е на горния етаж…
Щирлиц 6,018 прегледа
Следващ →

Още вицове

Връща се мъж от риболов и се оплаква на жена си: - Много са станали стиснати хората! С момчетата се договорихме, че който пръв хване риба ще осигури пиенето, а втория ще вземе мезето. И какво мислиш правят? Гледам, плувката на Пешо стигнала дъното, а той блее и се прави, че не забелязва. На Иван въдицата му се беше чак огънала - и той се прави на разсеян! - Ама, че са стиснати! А на теб кълвеше ли ти? - поитересувала се жената. - Да не съм глупак! Аз изобщо стръв не сложих! Събрали се вълкът, лисицата, заека и мечката да играят покер. Седнали, раздали и мечката казала: - Ако някой мами, ще му ударя един юмрук в муцуната... ей по тази рижа, нагла муцуна! В зоологическата градина, след операция на слон асистента брои инструментите. - Нищо не липсва, докторе! Докторът се обръща и пита: - А всъщност къде е сестрата? Кара си Цанко Мутрето по магистралата, зарадван че си е купил ново Порше и в един момент някакъв раздрънкан Трабант задминава лъскавата му кола. Вбесен Цанко настъпва докрай Поршето, вдига 360 км и с мъки едва достига Трабанта. Засича го и спира. - Абе, пишлеменце, за к`во само се състезаваме, да ни гледат борчетата по селата? - О! Ние състезаваме ли се? Тогава да смена на 3-та... Дете пита баща си: - Татко, баба защо бяга на зиг-заг из двора? - За теб баба, за мен тъща! Подай ми втория пълнител!