Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хитлер е събрал висшите си офицери и обсъжда нови инвазии на своите войски. В кабинета наперено влиза Щирлиц, отключва с шперц сейфа в дъното, изважда две секретни папки, заключва го и излиза. Настъпва тишина. - Кой е този? Какво прави? - пита Хитлер - Щирлиц - съветски шпионин. - отвръща Мюлер - А защо не го арестувате? - пита Хитлер - Винаги има алиби. - отвръща Мюлер
Щирлиц 6,191 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един 102 годишен дядка решил да се жени за две години по-младата му съседка. Отишъл той в църквата да уговори датата с попа. Попа му казал обаче: - Не мога чадо, тази седмица не мога, ела другата ще ви приема с булката. - Хм, дядо попе, другата се жени татко, не мога. Попът доста се стреснал, но отвърнал: - Еми, чадо ела по-другата, пак ще съм свободен. - Нееее, дядо попе, по-другата ще се жени дядо ми. Попа вече едвам сдържайки го попитал: - Абе какво е тва вашето семейство, кви са тия сватби? Как така дядо ти ще се жени? - Ми и той не иска, ама техните го карат! Доктор-диетолог към пациент: - Колко тежите сега? - Сега съм 110, а максимум съм бил 120. - А минумум? - 3 килограма и двеста грама. Мутра играел тенис с жена си. Жена му ударила топката много силно и счупила близък прозорец. Отишли да се извинят. Почукали на вратата. Отворил им мъж, и мутрата му се заизвинявал. Мъжът казал: - Прозореца, както и да е, но счупихте 3000 годишна ваза, аз сам духът от вазата. И ще ви изпълня по едно желание. Мутрата се зарадвал и казал; - Искам да имам по един милион в всяка банка по света. Жена му и тя се зарадвала: - Искам да имам най-луксозния апартамент. Духът казал: - Трябва парво да изчукам жена ти и тогава ще се сбъднат желанията. Мутрата които горял от нетарпение се съгласил. Качили се мажът и жената горе, почнали да се чукат и мажът попитал: - На колко години е мъжът ти? - На 30. - Ха ха толкова голям, пък вярва в духове... Дядо Коледа отива в Сомалия. Пита децата: - Дечица, вие слушкахте ли мама? - Дааааааа!!! - А слушкахте ли татко? - Даааааааа!!! - А папкахте ли редовно? - Неее. - Е тогава няма подаръци за вас! Чапай и Петка отишли на реката. - Сега, Петка, качи се на това дърво и ако дойдат белите ми свирни. Аз влизам да се къпя. - Добре. Качил се Петка на дървото. След малко дошли белите. Петка го дострашало да свирне и не издал никакъв звук. Белите забелязали Чапай, хванали го и го пребили. На следващия ден Чапай и Петка пак отишли на реката. Чапай пак заръчал на Петка: - Като дойдат белите, ще ми свирнеш! - Добре. Белите пак дошли, Петка отново се уплашил, та Чапай пак останал пребит. На следващия ден Чапай: - Сега е твой ред да влезеш в реката. Аз ще се кача на дървото. Петка се уплашил, но послушал приятеля си. Влязал да се изкъпе и да поплува. Пак дошли белите и казали: - Хайде стига сме трепали тоя във водата, давайте да натупаме тоя, дето стои на дървото…