Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Всяка сутрин се будя, планирайки да бъде продуктивен и полезен, а после един глас в главата ми се разсмива: "много добър виц" и се смеем и се смеем толкова, че се уморявам и отивам да си дремна.
Бисери 3,332 прегледа
Следващ →

Още вицове

В гора настанал страшен глад. Лъвът събрал всички животни на съвет и казал: - Вече няма какво да ядем затова съм взел решение, всеки ден едно животно ще разказва виц, ако един от вас не се смее то този който е разказал вица ще бъде изяден. Започнал пръв заека да разказва всички се смяли на вица му само камилата не се смяла. Нямало как трябвало да изядат заека. На следващия ден започнал да разказва щрауса, никой не се смеел само камилата се смее като луда. Всички били много учудени и лъвът я попитал: - Защо се смееш на този толкова тъп виц, а вчера на смешния не се смя. Камилата спряла да се смее и казла: - Не се смея на този виц просто се сетих какво каза зайчето вчера. Мъж вижда във вагона плачеще жена, стояща на прозореца, и я пита: - Какво се е случило, госпожо? Защо плачете? - Ах, - изхлипала жената, - моят мъж слезе на гарата да купи вестници, а влакът тръгне без него. - О, съчувствам ви. Ужасно е да се остане във влака без нещо за четене. Трима селяни се надлъгвали кой е отгледал най-големи ябълки: - Аз като сложих една ябълка на кантара и тя го счупи! - А аз като сложих една на кантара и тя го счупи заедно с масата! - А аз като я сложих на каруцата... - И ти счупи каруцата ли? - попитали първите двама. - Не бе, излезе един червей от ябълката и ми изяде коня! Категория: Разни На главна визитация с всички лекари, сестри и стажанти, професорът след като се осведомява за състоянието на даден болен казва: “Сантрапо”. Това се повтаря при няколко болни. Един от стажантите пита един от лекарите: - Каква е тази диагноза? Досега не съм я чувал нито сме я изучавали. - Сандък, трап, поп! - Пешо, забелязъл ли си, че тъщата ти има златен зъб? - Отдавна, но все не намирам повод.