Към входа на приятеля си отива блондинка. На входа звъни на домофона. Приятелят й отговоря:
- Да?
- Вкъщи ли си?
- Не! На вилата съм!!!
- А кога ще се прибереш вкъщи?
- Утре!
- Добре, дотогава значи!
Двама шофьори си говорят:
- Абе, ти защо си си боядисал толкова идиотски колата? Отляво синя, отдясно червена, отпред зелена, отзад жълта?
- Ами да видиш какъв смях пада като стане катастрофа и почнат да си противоречат очевидците…