Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една баба се качва в рейс и заговаря първия седнал човек, който вижда: - Моля ви се, ще ми отстъпите ли място? - Но… отзад е пълно с празни места! - Да… но аз не мога да стигна дотам. - Не можете ли да помолите някой да ви помогне, аз не мога да стана. - Моля ви. Така след 3-4 настоятелни молби от страна на бабата човекът казал: - Ехх… тогава ще карам прав!
Шофьори 5,060 прегледа
Следващ →

Още вицове

Американецът, французинът и Бай Ганьо се качили на небостъргач. Американецът отишъл до ръба и патетично обявил: - Аз, в името на Америка, оставям тук 100 000 долара и скачам долу! Французинът застанал до него: - Аз, в името на Франция,, оставям тук 100 000 Евро и скачам! Бай Ганьо застанал на почетно разстояние от ръба и обявил: - Аз, в името на България, вземам оставените от вас пари и изчезвам! Гледам телевизия . Да, знам, вредно е, обаче такава наглост никога не съм виждала и смятам да погледам още малко. Оказва се, че на хората, които цял живот се хранят с надежди, и клизма няма да им помогне. Ние харчим пари, които нямаме, за вещи, които не са ни нужни, за да направим впечатление на хора, които не може да търпим! Веднъж отивам в един бар и по едно време усещам, че ми се пърди, и то много сериозно. За щастие музиката беше доста силна и ми хрумна да пускам леки пръцвания в такт с музиката, така, че да не се чуе. И така 2-3 песни, обикалям по бара, докато ми олекне. След 3-тата песен обаче усещам, че всички ме гледат странно с леко отвращение в погледа. В това момент осъзнавам, че все още съм със слушалките на айпода в ушите! "След като не можах да открия истината във виното, вече пия водка."