Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Из обяснителна записка за катастрофа: \"Аз управлявах машината, а съпругът ми беше зад волана\"…
Шофьори 9,662 прегледа
Следващ →

Още вицове

От едно списание правят анкета - кой командва вкъщи, мъжът или жената? Разпитват една жена: - Кой взима важните решения у вас? - Ами как, мъжът ми... Всичко важно той го решава, аз се занимавам само с дреболиите. - Например? - Ами той решава най-глобалните неща, а аз се занимавам така... с ежедневието, с бита - подробностите, един вид. - По-конкретно? - Ами по-конкретно... Аз например решавам какво ще има за обед, къде да излезем вечерта, каква рокля да си купя, какви тапети да сложим в спалнята, къде да си купим къща, мъжът ми каква работа да си търси... - А какви са важните неща, които той решава? - О, ами нали ви казах - глобалните неща... Дали подкрепяме разширяването на Европейския съюз, дали сме за ядрено разоръжаване... Съпруга се прибрала късно вечерта и запъхтяна заобяснявала на съпруга си, че из пътя я нападнал някакъв мъж и я изнасилил. Съпругът я огледал отдолу догоре и измърморил: - Върви в банята, изкъпи се и изяж един лимон! След два дни случката се повторила, но този път изнасилвачите били двама. Тогава съпругът наредил: - Иди в банята, изкъпи се и изяж два лимона. Съпругата се учудила, изпълнила нарежданията му, но между другото озадачена го попитала: Мъжо - да се изкъпя - това разбирам защо? Но недоумявам защо трябва да ям тези лимони?! - За да не ти гледам щастливата физионимия - отговорил троснато мъжът. Кат-аджия спира кола: - Нарушихте ограничението на скоростта, ще има глоба. Шофьорът си подава портфейла с думите: - Колкото трябва! Кат-ажията отваря портфейла и разглежда в едното отделение - левове, в другото - долари, в третото - евро, а във визитника написано: Генерал от МВР.." Кат-аджията: - Господин генерал, разрешете да доложа! - Да, докладвай-докладвай - доларите при доларите, левовете при левовете. Попаднал папата в рая. Дошло време за обяд. Бог: - Е, какво, да хапнем, а? - Добре, съгласил се папата. Отворил Господ буркан с туршия и започнали да ядат. Папата гледа - долу в ада хората ядат черен хайвер, пържолки, пресни плодове. На следващия ден Господ отново пита: - Е, какво, ще хапнем ли? - Ще похапнем. Отваря Господ консерва домати и започват да ядат мълчаливо. Долу в ада хората пак нагъват всякакви вкусотии. - Господи! - не се сдържа папата. - Защо ние тук отваряме консерви, а тия долу се скъсват да ядат все хубави неща? - Ох, миличък... - въздъхва Господ. - Кой ще ти дойде тук да готви само за двама човека!?! Доктор към младеж: - Пушите ли? - Да. Може да съм млад, но съм пич. - Пиете ли? - Да. Може да съм млад, но съм пич. - Водите ли редовен сексуален живот? - Да. Може да съм млад, но съм пич. - Ще трябва да се откажете от всичко това ако искате да живеете. - Но докторе ?!?! Цигарите и алкохола - добре. НО СЕКСА?! - Е тогава се оженете. - ?!?!?! Защо ?! - Сексът ще ви омръзне много бързо.